چگونه یک کسب‌وکار را به عنوان یک نوجوان شروع کنیم – قسمت سوم

در این مقاله چه می‌خوانیم؟

چکیده مقاله

راه اندازی کسب‌و کار برای نوجوانان می‌تواند به یک چالش جدی تبدیل شود اگر راه و مسائل آن را ندانند

به قسمت سوم مقاله رسیدیم. در قسمت اول موضوع بارش فکری ایده ها را بررسی کردیم و در قسمت دوم نیز موضوع تحقیقات بازار بیان شد. در این قسمت به گام سوم راه اندازی کسب‌وکار خواهیم پرداخت.

گام سوم – اجرای برنامه

اجرای برنامه

1 – ابزار لازم را تهیه کنید

ابزار

این موارد می‌تواند چیزهایی از تجهیزات واقعی باشد که ممکن است نیاز داشته باشید، برای پرسنلی که ممکن است نیاز به استخدام داشته باشید. با کم شروع کنید. دنبال این نباشید که همه ابزار را تهیه کنید، مهم شروع کردن شماست. به خصوص زمانی که بحث بر سر بودجه شما باشد، اما مطمئن شوید که ابزار کافی مورد نیاز برای موفق بودن را دارید.

  • در صورت امکان، از تجهیزاتی که دارید استفاده کنید، ولی حتماً تجهیزات حداقلی را تهیه کنید.
  • از دوستان و خانواده خود به عنوان کارمندان موقت خود استفاده کنید. ممکن است یک راه حل بلند مدت نباشد، خصوصاً اگر کسب و کار شما موفق باشد، اما در ابتدا داوطلبان می‌توانند راهی عالی برای رشد مناسب کسب‌وکار شما باشند.

2 – برای کسب‌وکار خود تبلیغ کنید

انتشار یک شعار در مورد کسب‌وکار شما یک گام مهم دیگر برای اطمینان از موفقیت شما در سرمایه گذاری است. این روزها به لطف اینترنت، بازاریابی کالا یا خدمات شما آسانتر از همیشه است.

  • با ایجاد یک وب سایت برای کسب‌وکار خود شروع کنید. سایت‌های زیادی وجود دارند که استفاده از آن‌ها رایگان و آسان است، مثلا شما می‌توانید با استفاده از وردپرس برای خود یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید.
  • برای انتشار شعار و برند خود می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. این یک موقعیت کاملا رایگان است که می‌توانید به بهترین وجه از آن استفاده کنید. ولی فراموش نکنید نیاز به دانش استفاده از آن وجود دارد که با مطالعه منابع رایگان موجو در اینترنت می‌توانید آن را بدست آورید.
  • یک کارت ویزیت برای خودتان طراحی و چاپ کنید که شامل اطلاعات سایت و شبکه‌های اجتماعی و تلفن‌های تماس شما باشد.
  • سراغ مشاغل محلی بروید. از آن‌ها بپرسید آیا می توانید بروشور خود را ارسال کنید تا سایر افراد بتوانند با شما آشنا شوند.

3 – محصول یا سرویس خود را راه‌اندازی کنید

پس از کار سخت و سپری کردن ساعات طولانی برای راه اندازی یک کسب‌وکار جدید، شما شایسته جشن گرفتن هستید. اگر محصول جدیدی را در یک مکان معرفی می کنید، یک مهمانی بگیرید. به طور مثال، می توانید برای هر خدمتی که ارائه می دهید تخفیف ویژه رونمایی ارائه دهید.

با همسایگان خود تماس بگیرید. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای راه‌ اندازی مشاغل جدید این است که در نزدیکی خودتان به افراد دسترسی پیدا کنید. لیستی از خدمات خود، بروشور یا کارت ویزیت را در اختیار همسایگان خود قرار دهید و از آنها بخواهید که این تبلیغ را پخش کنند.

خوش بگذره! شما به عنوان یک نوجوان کسب‌وکار خود را با موفقیت شروع کرده اید. شما سزاوار این هستید که از لحظه لذت ببرید و به آنچه ایجاد کرده‌اید افتخار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *