طراحی سایت آموزشی

(0 نظر)
1,290,000 تومان

سایت آموزشی چیست؟ چه ویژگیهایی دارد؟

یک سایت آموزشی باید کلیه اموری که در یک آموزشگاه بصورت حضوری انجام می شود را پشتیبانی کند. یکی از کارهایی که در آموزشگاه ها اتفاق می افتد ارائه درسها به صورت جلسه ای است که باید در سایت آموزشی هم رعایت شود. یکی دیگر از این فعالیت ها ارائه تمرین توسط آموزش پذیرها و بررسی توسط مدرس است که نیاز است در سایت آموزشی این مورد نیز پشتیبانی شود و کلی از این دست فعالیتها وجود دارد که یک سایت آموزشی باید آنها را در بر داشته باشد.

 

چه قالبی برای سایت آموزشی مناسب است؟

با توجه به مواردی که گفته شد قالبی مناسب سایت آموزشی هست که روند آموزگاهی داشته باشد. با نگاهی به اکثر سایت های آموزشی متوجه می شویم که اکثر آنها فقط محصول آموزشی را به ما می فروشند و هیچ اتفاق دیگری بعد از آن نمی افتد و این باعث می شود یادگیری موثری که مد نظر هست اتفاق نیفتد.

پس باید قالبی انتخاب شود که نیازهای یک آموزشگاه را تأمین کند. پیشنهاد من به شما این است که از قالب هایی که از سیستم های آموزشی نظیر لرن پرس، لرن دش و … استفاده می کنند استفاده کنید. در دوره طراحی سایت آموزشی ما یکی از بهترین قالب آموزشی دنیا را همراه با آپدیت دائمی به شما هدیه خواهیم داد.

 

آیا راه اندازی سایت آموزشی نیاز به یادگیری دارد؟

طبیعتاً راه اندازی سایت آموزشی هم مثل خیلی از مهارتهای دیگر نیاز به یادگیری دارد. زیرا در این مسیر اشتباهات زیادی ممکن است مرتکب شوید که بعضی از آنها ممکن است زحمات چندین ماهه شما را هدر دهد و این یعنی خسارت جبران ناپذیر، زیرا مهمترین دارایی همه ما زمان ماست که هیچ وقت باز نخواهد گشت.

پس با شرکت در این دوره زمان خودتان را تضمین خواهید کرد و دیگر نیازی به تجربه اشتباهاتی که در مسیر وجود دارد نخواهید داشت و با خیال راحت مسیری که مدرس دوره طی کرده است را خواهید گذراند.

 

چرا باید هر مدرس یک سایت آموزشی داشته باشد؟

با توجه به اینکه زمان یک مدرس محدود است و هر چقدر هم که فعالیت داشته باشد به صورت حضوری به افراد محدودی می تواند آموزش دهد، پس نیاز است یک آموزشگاه 24 ساعته برای خودش راه اندازی کند و دوره های خود را به صورت غیرحضوری نیز برگزار کند. یکی از راههایی که می تواند این آموزشها را به دانش پذیرها برساند این است که از کارگاه های حضوری خود فیلم تهیه کند و به عنوان محصول آموزشی در سایت به فروش برساند.

تأثیرگذاری این نوع از آموزشها به مراتب بیشتر از آموزشهایی است که در استودیو ضبط می شود و به دست مخاطب میرسد. زیرا حس زنده بودن به مخاطب می دهند. (البته این بدین معنی نیست که سایر آموزشها تأثیری ندارند)

 

آیا می توان از طراحی سایت آموزشی برای دیگران کسب درآمد کرد؟

یکی از کارهایی که امروز رونق زیادی پیدا کرده طراحی سایت است، که یکی از اینها طراحی سایت آموزشی است. با توجه به شرایط حاضر و غیرحضوری شدن اکثر کلاسها، نیاز به داشتن سایت آموزشی بیش از پیش احساس می شود و به همین دلیل طراحی سایت آموزشی یکی از کارها پردرآمد این روزها شده به طوری که از هر پروژه به طور متوسط می توان 2.500.000 تومان کسب درآمد کرد.

پیدا کردن مشتری هم کار سختی نیست، کافی است سراغ سایت های آموزشی که اوضاع مناسبی ندارند بروید و به آنها پیشنهاد دهید. اگر نمونه کاری از شما ببینند که حرفه ای طراحی شده قطعا مشتری شما خواهند شد.

 

دوره طراحی سایت آموزشی برای چه افرادی مناسب است؟

با توجه به توضیحات بالا، این دوره برای؛

 • افرادی که می خواهند برای خودشان سایت آموزشی راه بندازند و از این طریق کسب درآمد کنند
 • افرادی که می خواهند این کار را به عنوان شغل آینده خودشان انتخاب کنند و از این طریق کسب درآمد کنند

مناسب است.

 

مبلغ سرمایه گذاری دوره یا هزینه دوره؟

چرا می گویم مبلغ سرمایه گذاری؟ برای اینکه مبلغی که شما برای این دوره می پردازید یک سرمایه گذاری محسوب می شود و به شما باز خواهد گشت. شما با طراحی و راه اندازی سایت خودتان چند برابر مبلغی که برای تهیه این دوره پرداخته اید را باز می گردانید.

هزینه راه اندازی سایت آموزشی از مبلغ دو میلیون تومان شروع می شود و در واقع شما مبلغی کمتر از نصف این مبلغ را بابت این دوره پرداخته اید.

 

 

گارانتی بازگشت وجه

این دوره گارانتی بازگشت 100 درصد وجه را دارد. به این صورت که اگر با تمرینات دوره پیش بیایید و نتوانید سایت خودتان را طراحی کنید کل وجه پرداختی شما بازگردانده خواهد شد

ویژگی‌های دوره

 • درس 109
 • آزمون‌ها 1
 • زمان بیش از 20 ساعت
 • سطح دوره همه سطوح
 • زبان فارسی
 • دانشجو 39
 • گواهینامه بله
 • ارزیابی بله

متولد سال 1365 هستم . در شهر زیبای رامسر بزرگ شدم.
👨‍🎓 مدارک تحصیلی :
✅ کارشناس ارشد تجارت الکترونیک
✅ کارشناس برنامه نویسی تحت وب شاغل در آموزش و پرورش شهرتهران
✅ مدرس هنرستان نمونه شهرتهران
🔸 نویسنده کتاب چاه نفت آنلاین
🔸 نویسنده کتاب مغازه 24 ساعته من

نظرات

میانگین رتبه ها

0
0 رتبه

جزئیات رتبه ها

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

  1 نظر

نظر ارزشمندتان را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *